Zwart blauwe RAM C bokspaal met cijfers
De RAM C staande bokszak met scoring zones is een geweldige bokspaal van absolute topkwaliteit voor de veeleisende sporter die helemaal los wil gaan. De bokspaal heeft een hoogte van 180 cm en een trap- en stootvlak van 100 cm lengte en een diameter van 33 cm. De voet heeft een hoogte van 50 cm en een diameter van 58 cm. Stoten, trappen, high kicks, low kicks, op deze bokspaal kun je ze allemaal kwijt en met de scoring zones kun je nu nog gerichter trainen. De staande bokszak is geschikt voor zowel jong en oud, van beginnend tot gevorderd. De RAM bokspalen zijn gemaakt van zeer sterk kunstleder met aan de binnenkant meerdere lagen EVA materiaal voor een optimale flexibiliteit en taaiheid. Door de zeer hoge mate van flexibiliteit behoudt deze bokspaal van RAM altijd de originele vorm zullen er geen deuken zichtbaar zijn. De voet dient gevuld te worden met water, grind of zand tot een gewicht tot wel 150 kg.
Grind of zand om de voet te vullen wordt niet meegeleverd.
LET OP! De bokspaal mag niet gekanteld worden tijdens het verplaatsen. Kantelen en trekken/duwen of rollen wordt niet aangeraden. De beste manier om de bokspaal te verplaatsen is door middel van bijvoorbeeld een touw om de voet te doen zodat je deze rechtop kan schuiven/verplaatsen.
Plus- en minpunten
Gericht trainen
Makkelijk te verplaatsen
Zeer stevig stootoppervlak
Mooi uiterlijk
Niet geschikt voor low kicks
Kenmerken
- Kleur: zwart, blauw
- Materiaal: kunstleder
- Vulling body: EVA materiaal (meerdere lagen)
- Totale hoogte: ≈ 180 cm
- Totaal gewicht: leeg 15 kg, gevuld maximaal ≈ 150 kg
- Trap- en stootgedeelte: hoogte 100 cm diameter 30 cm
- Voet: hoogte 50 cm diameter 58 cm
Tips
- Gebruik boks(zak)handschoenen en/of bandages tijdens het trainen op de staande bokszak.
- Draag geen schoenen, ringen, enz. om beschadigingen aan de bokspaal te voorkomen.
- Maak de basis zwaarder voor meer stabiliteit.
- Gebruik een anti-slipmatje bij een gladde ondergrond.
de waal –
De foto is even anders. de paal is helemaal blauw, tenminste het stootvlak dan. Wel mooi en staat stevig, de voet met grind gevuld, dat was het beste zeiden ze.
jolien –
mooie stevige paal. had eigenlijk de zwarte besteld, die was op. maar ben toch wel blij met de blauwe, iets vrolijkerer.
die cijfers zijn ook wel leuk om op te trainen. vijf sterren zeker wel waard.